9. Österr. Kurzbahnstaatsmeisterschaften 2021 (02.-05.12.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > 9. Österr. Kurzbahnstaatsmeisterschaften 2021 > Program > Nő/k
Program - Nő/k
Hátúszás
16 - 50m Rücken Damen ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
16 - 50m Rücken Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
13 - 100m Rücken Damen ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
13 - 100m Rücken Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
7 - 200m Rücken Damen ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 08:30
7 - 200m Rücken Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Mellúszás
17 - 50m Brust Damen ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
17 - 50m Brust Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
6 - 100m Brust Damen ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 08:30
6 - 100m Brust Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
12 - 200m Brust Damen ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
12 - 200m Brust Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Pillangó
10 - 50m Schmetterling Damen ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
10 - 50m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
9 - 100m Schmetterling Damen ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 08:30
9 - 100m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
14 - 200m Schmetterling Damen ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
14 - 200m Schmetterling Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Gyors
5 - 50m Freistil Damen ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 08:30
5 - 50m Freistil Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
18 - 100m Freistil Damen ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
18 - 100m Freistil Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
11 - 200m Freistil Damen ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
11 - 200m Freistil Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
8 - 400m Freistil Damen ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 08:30
8 - 400m Freistil Damen Finale DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
20 - 1500m Freistil Damen langsame Läufe MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
20 - 1500m Freistil Damen MéRT, 10. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
Vegyes
15 - 100m Lagen Damen ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 10:30, Kezdés 11:30
15 - 100m Lagen Damen Finale DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
19 - 200m Lagen Damen ELőFUTAM, 8. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
19 - 200m Lagen Damen Finale DöNTő, 10. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4 - 400m Lagen Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30