USC Traun Schwimm-Meeting 2021 (30.-31.10.2021) - Badezentrum Traun

Ön itt van: Rendezvények > USC Traun Schwimm-Meeting 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 7 - 4x50m Lagenstaffel Gemischt (Mért)
9-15 Jahre
1.
Brandstetter Lorenz (2006 / 15 Jahre), 50m: 00:29,87
Shail Ryan James (2007 / 14 Jahre), 100m: 01:07,53 (00:37,66)
Pieringer Magdalena (2007 / 14 Jahre), 150m: 01:41,80 (00:34,27)
Semlak Marlene (2008 / 13 Jahre), 200m: 02:12,59 (00:30,79)
2.
Koller Michael (2006 / 15 Jahre), 50m: 00:31,27
Binder Emily-Marie (2006 / 15 Jahre), 100m: 01:10,33 (00:39,06)
Hauser Nicita (2006 / 15 Jahre), 150m: 01:43,07 (00:32,74)
Schartner Florian (2009 / 12 Jahre), 200m: 02:14,00 (00:30,93)
3.
Scharrer Daniel (2007 / 14 Jahre), 50m: 00:31,53
Borza Mihai (2007 / 14 Jahre), 100m: 01:06,73 (00:35,20)
Bitter Flora (2006 / 15 Jahre), 150m: 01:43,89 (00:37,16)
Zaborsky Sophia (2007 / 14 Jahre), 200m: 02:14,85 (00:30,96)
4.
Göpfert Marilena (2007 / 14 Jahre), 50m: 00:35,55
Gnatiuk Kostiantyn (2008 / 13 Jahre), 100m: 01:22,28 (00:46,73)
Ecker Bettina (2007 / 14 Jahre), 150m: 01:56,34 (00:34,06)
Laherstorfer Kevin (2006 / 15 Jahre), 200m: 02:24,04 (00:27,70)
5.
Maak Maria (2010 / 11 Jahre), 50m: 00:38,22
Motz Herbert (2010 / 11 Jahre), 100m: 01:18,10 (00:39,88)
Zimmermann Finja (2009 / 12 Jahre), 150m: 01:52,28 (00:34,18)
Spahiu Endrit (2009 / 12 Jahre), 200m: 02:32,33 (00:40,05)
6.
Pühringer Niklas (2010 / 11 Jahre), 50m: 00:43,64
Durstberger Hanna (2006 / 15 Jahre), 100m: 01:23,51 (00:39,87)
Cahunek Marlies (2007 / 14 Jahre), 150m: 01:57,92 (00:34,41)
Höglinger Paul (2008 / 13 Jahre), 200m: 02:32,39 (00:34,47)
7.
Hock Noel (2007 / 14 Jahre), 50m: 00:36,36
Grill Alexander (2010 / 11 Jahre), 100m: 01:28,58 (00:52,22)
Herrmann Evelyn (2007 / 14 Jahre), 150m: 02:04,12 (00:35,54)
Wischenbart Sarah (2008 / 13 Jahre), 200m: 02:38,09 (00:33,97)
8.
Wieflingseder Magdalena (2009 / 12 Jahre), 50m: 00:44,92
Heimich Christoph (2010 / 11 Jahre), 100m: 01:32,46 (00:47,54)
Höglinger Rosa (2010 / 11 Jahre), 150m: 02:15,43 (00:42,97)
Hofmarcher Daniel (2008 / 13 Jahre), 200m: 02:50,14 (00:34,71)
9.
Jungbluth Emily (2011 / 10 Jahre), 50m: 00:47,61
Winkler Leon (2011 / 10 Jahre), 100m: 01:41,77 (00:54,16)
Schartner Melissa (2008 / 13 Jahre), 150m: 02:19,41 (00:37,64)
Wögerer Philip (2010 / 11 Jahre), 200m: 02:59,62 (00:40,21)
10.
Fischer Katrin (2011 / 10 Jahre), 50m: 00:46,90
Binder Carmen (2009 / 12 Jahre), 100m: 01:45,67 (00:58,77)
Ung Leon (2010 / 11 Jahre), 150m: 02:30,39 (00:44,72)
Maresch Felix (2010 / 11 Jahre), 200m: 03:13,03 (00:42,64)