Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Program > Nő/k
Program - Nő/k
Hátúszás
17 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
17 - 50m Backstroke Women Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
5 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
5 - 100m Backstroke Women Final DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
27 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
27 - 200m Backstroke Women Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
Mellúszás
29 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
29 - 50m Breaststroke Women Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
15 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
15 - 100m Breaststroke Women Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
25 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
25 - 200m Breaststroke Women Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
Pillangó
3 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
3 - 50m Butterfly Women Final DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
31 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
31 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
19 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
19 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Gyors
9 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
9 - 50m Freestyle Women Final DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
901 - 50m Freestyle Women Time-trial MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
23 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
23 - 100m Freestyle Women Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
21 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
21 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1 - 400m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
1 - 400m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
22 - 800m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
Vegyes
7 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
7 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
13 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:00
13 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00