Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 27 - 200m Backstroke Women Preliminary (Előfutam)
Open
1.
SEGEL Janja2001 N
RT +0.72 50m: 00:32,39, 100m: 01:07,13 (00:34,74), 150m: 01:43,12 (00:35,99), 200m: 02:19,01 (00:35,89)
2.
REINDL Robin2002 N
RT +0.74 50m: 00:33,27, 100m: 01:08,96 (00:35,69), 150m: 01:46,17 (00:37,21), 200m: 02:21,38 (00:35,21)
3.
RT +0.76 50m: 00:33,91, 100m: 01:09,84 (00:35,93), 150m: 01:46,47 (00:36,63), 200m: 02:23,04 (00:36,57)
4.
RT +0.66 50m: 00:33,22, 100m: 01:09,29 (00:36,07), 150m: 01:46,90 (00:37,61), 200m: 02:23,51 (00:36,61)
5.
RT +0.70 50m: 00:33,52, 100m: 01:10,13 (00:36,61), 150m: 01:47,86 (00:37,73), 200m: 02:23,55 (00:35,69)
6.
RT +0.69 50m: 00:34,64, 100m: 01:11,19 (00:36,55), 150m: 01:48,27 (00:37,08), 200m: 02:24,73 (00:36,46)
7.
RT +0.62 50m: 00:33,48, 100m: 01:10,85 (00:37,37), 150m: 01:48,56 (00:37,71), 200m: 02:25,10 (00:36,54)
8.
HUYS Tabea2005 N
RT +0.59 50m: 00:33,21, 100m: 01:10,17 (00:36,96), 150m: 01:48,49 (00:38,32), 200m: 02:26,02 (00:37,53)
9.
RT +0.67 50m: 00:33,28, 100m: 01:09,99 (00:36,71), 150m: 01:49,53 (00:39,54), 200m: 02:27,37 (00:37,84)
10.
RT +0.65 50m: 00:34,44, 100m: 01:11,82 (00:37,38), 150m: 01:49,99 (00:38,17), 200m: 02:27,81 (00:37,82)
11.
RT +0.59 50m: 00:34,01, 100m: 01:11,55 (00:37,54), 150m: 01:49,80 (00:38,25), 200m: 02:27,93 (00:38,13)
12.
FORTUNA Liza2003 N
RT +0.74 50m: 00:34,20, 100m: 01:11,22 (00:37,02), 150m: 01:50,36 (00:39,14), 200m: 02:28,15 (00:37,79)
13.
RT +0.67 50m: 00:33,77, 100m: 01:11,41 (00:37,64), 150m: 01:49,93 (00:38,52), 200m: 02:28,28 (00:38,35)
14.
RT +0.74 50m: 00:34,60, 100m: 01:11,97 (00:37,37), 150m: 01:50,86 (00:38,89), 200m: 02:29,09 (00:38,23)
15.
FüRST Elena2007 N
RT +0.64 50m: 00:35,06, 100m: 01:13,49 (00:38,43), 150m: 01:51,72 (00:38,23), 200m: 02:29,68 (00:37,96)
16.
FAZLIJA Erza2007 N
RT +0.75 50m: 00:34,23, 100m: 01:11,23 (00:37,00), 150m: 01:50,54 (00:39,31), 200m: 02:29,95 (00:39,41)
17.
RT +0.70 50m: 00:35,45, 100m: 01:14,46 (00:39,01), 150m: 01:53,39 (00:38,93), 200m: 02:31,48 (00:38,09)
18.
RT +0.81 50m: 00:36,16, 100m: 01:14,38 (00:38,22), 150m: 01:53,82 (00:39,44), 200m: 02:31,73 (00:37,91)
19.
RT +0.72 50m: 00:35,07, 100m: 01:13,94 (00:38,87), 150m: 01:53,44 (00:39,50), 200m: 02:31,78 (00:38,34)
20.
RT +0.72 50m: 00:35,70, 100m: 01:13,97 (00:38,27), 150m: 01:52,96 (00:38,99), 200m: 02:31,84 (00:38,88)
21.
LEVSTEK Maja2005 N
RT +0.67 50m: 00:34,63, 100m: 01:12,07 (00:37,44), 150m: 01:51,81 (00:39,74), 200m: 02:32,11 (00:40,30)
22.
RT +0.73 50m: 00:36,12, 100m: 01:15,40 (00:39,28), 150m: 01:55,49 (00:40,09), 200m: 02:34,79 (00:39,30)
23.
MISVELJ Lara2004 N
RT +0.68 50m: 00:36,39, 100m: 01:15,91 (00:39,52), 150m: 01:56,99 (00:41,08), 200m: 02:35,46 (00:38,47)
24.
RT +0.57 50m: 00:35,63, 100m: 01:14,77 (00:39,14), 150m: 01:55,53 (00:40,76), 200m: 02:36,13 (00:40,60)
25.
SPAUN Cara2005 N
RT +0.77 50m: 00:36,44, 100m: 01:15,87 (00:39,43), 150m: 01:56,64 (00:40,77), 200m: 02:36,16 (00:39,52)
26.
MüNSCH Mara2004 N
RT +0.76 50m: 00:36,19, 100m: 01:15,87 (00:39,68), 150m: 01:56,16 (00:40,29), 200m: 02:36,55 (00:40,39)
27.
KüHN Helena2007 N
RT +0.77 50m: 00:37,25, 100m: 01:17,05 (00:39,80), 150m: 01:57,56 (00:40,51), 200m: 02:36,96 (00:39,40)
28.
RT +0.69 50m: 00:38,60, 100m: 01:18,50 (00:39,90), 150m: 01:58,79 (00:40,29), 200m: 02:38,14 (00:39,35)
29.
RT +0.74 50m: 00:36,05, 100m: 01:15,57 (00:39,52), 150m: 01:57,39 (00:41,82), 200m: 02:39,29 (00:41,90)
30.
RT +0.85 50m: 00:36,63, 100m: 01:17,18 (00:40,55), 150m: 01:59,25 (00:42,07), 200m: 02:39,97 (00:40,72)
31.
STEGER Viola2007 N
RT +0.72 50m: 00:37,39, 100m: 01:18,72 (00:41,33), 150m: 02:01,42 (00:42,70), 200m: 02:42,32 (00:40,90)
32.
RT +0.66 50m: 00:35,86, 100m: 01:17,15 (00:41,29), 150m: 02:00,24 (00:43,09), 200m: 02:42,36 (00:42,12)
33.
RT +0.72 50m: 00:37,98, 100m: 01:18,62 (00:40,64), 150m: 02:01,12 (00:42,50), 200m: 02:42,47 (00:41,35)
34.
RT +0.67 50m: 00:37,63, 100m: 01:18,86 (00:41,23), 150m: 02:02,01 (00:43,15), 200m: 02:43,93 (00:41,92)
35.
RT +0.59 50m: 00:36,91, 100m: 01:18,35 (00:41,44), 150m: 02:02,03 (00:43,68), 200m: 02:45,66 (00:43,63)
36.
FRIDRIK Nina1999 N
RT +0.70 50m: 00:38,65, 100m: 01:20,71 (00:42,06), 150m: 02:04,88 (00:44,17), 200m: 02:47,22 (00:42,34)
37.
RT +0.78 50m: 00:39,53, 100m: 01:22,03 (00:42,50), 150m: 02:05,63 (00:43,60), 200m: 02:48,02 (00:42,39)
38.
RT +0.62 50m: 00:38,70, 100m: 01:21,39 (00:42,69), 150m: 02:05,96 (00:44,57), 200m: 02:48,25 (00:42,29)
39.
RT +0.60 50m: 00:39,42, 100m: 01:24,17 (00:44,75), 150m: 02:09,92 (00:45,75), 200m: 02:53,29 (00:43,37)
Cancelled.
ARKO Marta2007 N
Cancelled.
HöLZL Sonja1994 N
Cancelled.
Cancelled.
AG 16
1.
RT +0.76 50m: 00:33,91, 100m: 01:09,84 (00:35,93), 150m: 01:46,47 (00:36,63), 200m: 02:23,04 (00:36,57)
2.
HUYS Tabea2005 N
RT +0.59 50m: 00:33,21, 100m: 01:10,17 (00:36,96), 150m: 01:48,49 (00:38,32), 200m: 02:26,02 (00:37,53)
3.
RT +0.59 50m: 00:34,01, 100m: 01:11,55 (00:37,54), 150m: 01:49,80 (00:38,25), 200m: 02:27,93 (00:38,13)
4.
LEVSTEK Maja2005 N
RT +0.67 50m: 00:34,63, 100m: 01:12,07 (00:37,44), 150m: 01:51,81 (00:39,74), 200m: 02:32,11 (00:40,30)
5.
RT +0.57 50m: 00:35,63, 100m: 01:14,77 (00:39,14), 150m: 01:55,53 (00:40,76), 200m: 02:36,13 (00:40,60)
6.
SPAUN Cara2005 N
RT +0.77 50m: 00:36,44, 100m: 01:15,87 (00:39,43), 150m: 01:56,64 (00:40,77), 200m: 02:36,16 (00:39,52)
7.
RT +0.74 50m: 00:36,05, 100m: 01:15,57 (00:39,52), 150m: 01:57,39 (00:41,82), 200m: 02:39,29 (00:41,90)
8.
RT +0.85 50m: 00:36,63, 100m: 01:17,18 (00:40,55), 150m: 01:59,25 (00:42,07), 200m: 02:39,97 (00:40,72)
9.
RT +0.59 50m: 00:36,91, 100m: 01:18,35 (00:41,44), 150m: 02:02,03 (00:43,68), 200m: 02:45,66 (00:43,63)
AG 15
1.
RT +0.66 50m: 00:33,22, 100m: 01:09,29 (00:36,07), 150m: 01:46,90 (00:37,61), 200m: 02:23,51 (00:36,61)
2.
RT +0.72 50m: 00:35,07, 100m: 01:13,94 (00:38,87), 150m: 01:53,44 (00:39,50), 200m: 02:31,78 (00:38,34)
3.
RT +0.72 50m: 00:35,70, 100m: 01:13,97 (00:38,27), 150m: 01:52,96 (00:38,99), 200m: 02:31,84 (00:38,88)
4.
RT +0.73 50m: 00:36,12, 100m: 01:15,40 (00:39,28), 150m: 01:55,49 (00:40,09), 200m: 02:34,79 (00:39,30)
5.
RT +0.69 50m: 00:38,60, 100m: 01:18,50 (00:39,90), 150m: 01:58,79 (00:40,29), 200m: 02:38,14 (00:39,35)
AG 14
1.
RT +0.70 50m: 00:33,52, 100m: 01:10,13 (00:36,61), 150m: 01:47,86 (00:37,73), 200m: 02:23,55 (00:35,69)
2.
RT +0.65 50m: 00:34,44, 100m: 01:11,82 (00:37,38), 150m: 01:49,99 (00:38,17), 200m: 02:27,81 (00:37,82)
3.
RT +0.67 50m: 00:33,77, 100m: 01:11,41 (00:37,64), 150m: 01:49,93 (00:38,52), 200m: 02:28,28 (00:38,35)
4.
FüRST Elena2007 N
RT +0.64 50m: 00:35,06, 100m: 01:13,49 (00:38,43), 150m: 01:51,72 (00:38,23), 200m: 02:29,68 (00:37,96)
5.
FAZLIJA Erza2007 N
RT +0.75 50m: 00:34,23, 100m: 01:11,23 (00:37,00), 150m: 01:50,54 (00:39,31), 200m: 02:29,95 (00:39,41)
6.
RT +0.70 50m: 00:35,45, 100m: 01:14,46 (00:39,01), 150m: 01:53,39 (00:38,93), 200m: 02:31,48 (00:38,09)
7.
KüHN Helena2007 N
RT +0.77 50m: 00:37,25, 100m: 01:17,05 (00:39,80), 150m: 01:57,56 (00:40,51), 200m: 02:36,96 (00:39,40)
8.
STEGER Viola2007 N
RT +0.72 50m: 00:37,39, 100m: 01:18,72 (00:41,33), 150m: 02:01,42 (00:42,70), 200m: 02:42,32 (00:40,90)
9.
RT +0.67 50m: 00:37,63, 100m: 01:18,86 (00:41,23), 150m: 02:02,01 (00:43,15), 200m: 02:43,93 (00:41,92)
10.
RT +0.78 50m: 00:39,53, 100m: 01:22,03 (00:42,50), 150m: 02:05,63 (00:43,60), 200m: 02:48,02 (00:42,39)
11.
RT +0.62 50m: 00:38,70, 100m: 01:21,39 (00:42,69), 150m: 02:05,96 (00:44,57), 200m: 02:48,25 (00:42,29)
12.
RT +0.60 50m: 00:39,42, 100m: 01:24,17 (00:44,75), 150m: 02:09,92 (00:45,75), 200m: 02:53,29 (00:43,37)
ARKO Marta2007 N
Cancelled.