Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 26 - 200m Breaststroke Men Preliminary (Előfutam)
Open
1.
RT +0.68 50m: 00:30,30, 100m: 01:07,58 (00:37,28), 150m: 01:45,95 (00:38,37), 200m: 02:21,03 (00:35,08)
2.
BAYER Moritz2002 F
RT +0.63 50m: 00:32,40, 100m: 01:09,90 (00:37,50), 150m: 01:46,45 (00:36,55), 200m: 02:23,54 (00:37,09)
3.
KUKEC Nejc2001 F
RT +0.74 50m: 00:32,38, 100m: 01:08,69 (00:36,31), 150m: 01:45,76 (00:37,07), 200m: 02:24,37 (00:38,61)
4.
RT +0.72 50m: 00:31,51, 100m: 01:06,47 (00:34,96), 150m: 01:45,80 (00:39,33), 200m: 02:24,43 (00:38,63)
5.
KUSIK Alex2002 F
RT +0.67 50m: 00:32,32, 100m: 01:09,18 (00:36,86), 150m: 01:46,57 (00:37,39), 200m: 02:25,17 (00:38,60)
6.
NIGG Daniel2005 F
RT +0.67 50m: 00:32,17, 100m: 01:09,34 (00:37,17), 150m: 01:46,65 (00:37,31), 200m: 02:25,58 (00:38,93)
7.
RT +0.68 50m: 00:32,99, 100m: 01:10,81 (00:37,82), 150m: 01:49,23 (00:38,42), 200m: 02:26,93 (00:37,70)
8.
RT +0.72 50m: 00:33,52, 100m: 01:11,18 (00:37,66), 150m: 01:49,05 (00:37,87), 200m: 02:27,08 (00:38,03)
9.
RT +0.73 50m: 00:34,28, 100m: 01:12,28 (00:38,00), 150m: 01:50,20 (00:37,92), 200m: 02:28,02 (00:37,82)
10.
VINTAR Miha2003 F
RT +0.63 50m: 00:34,12, 100m: 01:12,41 (00:38,29), 150m: 01:50,89 (00:38,48), 200m: 02:30,22 (00:39,33)
11.
RT +0.66 50m: 00:33,05, 100m: 01:11,81 (00:38,76), 150m: 01:51,83 (00:40,02), 200m: 02:31,06 (00:39,23)
12.
KARL Luca2002 F
RT +0.62 50m: 00:34,51, 100m: 01:13,49 (00:38,98), 150m: 01:52,60 (00:39,11), 200m: 02:32,39 (00:39,79)
13.
RT +0.68 50m: 00:34,97, 100m: 01:14,53 (00:39,56), 150m: 01:55,28 (00:40,75), 200m: 02:35,35 (00:40,07)
14.
RT +0.61 50m: 00:33,90, 100m: 01:13,42 (00:39,52), 150m: 01:53,78 (00:40,36), 200m: 02:35,90 (00:42,12)
15.
RT +0.62 50m: 00:35,40, 100m: 01:15,80 (00:40,40), 150m: 01:55,69 (00:39,89), 200m: 02:35,95 (00:40,26)
16.
CELIK Jaka2003 F
RT +0.67 50m: 00:36,20, 100m: 01:16,21 (00:40,01), 150m: 01:56,57 (00:40,36), 200m: 02:36,12 (00:39,55)
17.
KISTL Luca2006 F
RT +0.65 50m: 00:34,31, 100m: 01:14,08 (00:39,77), 150m: 01:56,17 (00:42,09), 200m: 02:38,22 (00:42,05)
18.
RT +0.57 50m: 00:34,20, 100m: 01:14,06 (00:39,86), 150m: 01:55,46 (00:41,40), 200m: 02:38,59 (00:43,13)
19.
RT +0.76 50m: 00:34,60, 100m: 01:14,97 (00:40,37), 150m: 01:56,96 (00:41,99), 200m: 02:39,07 (00:42,11)
20.
RT +0.64 50m: 00:36,35, 100m: 01:17,31 (00:40,96), 150m: 01:58,32 (00:41,01), 200m: 02:40,29 (00:41,97)
21.
KAML Kilian2004 F
RT +0.76 50m: 00:34,40, 100m: 01:15,29 (00:40,89), 150m: 01:58,26 (00:42,97), 200m: 02:42,41 (00:44,15)
NETRH Votech2002 F
KATO Daiki2005 F
PAIER Daniel2002 F
08:24 SW 7.5 Executed downward butterfly kicks
AG 16
1.
NIGG Daniel2005 F
RT +0.67 50m: 00:32,17, 100m: 01:09,34 (00:37,17), 150m: 01:46,65 (00:37,31), 200m: 02:25,58 (00:38,93)
2.
RT +0.72 50m: 00:33,52, 100m: 01:11,18 (00:37,66), 150m: 01:49,05 (00:37,87), 200m: 02:27,08 (00:38,03)
3.
RT +0.64 50m: 00:36,35, 100m: 01:17,31 (00:40,96), 150m: 01:58,32 (00:41,01), 200m: 02:40,29 (00:41,97)
KATO Daiki2005 F
AG 15
1.
RT +0.68 50m: 00:34,97, 100m: 01:14,53 (00:39,56), 150m: 01:55,28 (00:40,75), 200m: 02:35,35 (00:40,07)
2.
KISTL Luca2006 F
RT +0.65 50m: 00:34,31, 100m: 01:14,08 (00:39,77), 150m: 01:56,17 (00:42,09), 200m: 02:38,22 (00:42,05)