Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 23 - 100m Freestyle Women Preliminary (Előfutam)
Open
1.
KLANCAR Neza2000 N
RT +0.73 50m: 00:27,02, 100m: 00:56,08 (00:29,06)
2.
RT +0.64 50m: 00:27,17, 100m: 00:56,19 (00:29,02)
3.
SEGEL Janja2001 N
RT +0.72 50m: 00:27,53, 100m: 00:56,28 (00:28,75)
4.
RT +0.69 50m: 00:27,36, 100m: 00:57,13 (00:29,77)
5.
GANGL Nina2003 N
RT +0.72 50m: 00:27,47, 100m: 00:57,40 (00:29,93)
5.
RT +0.65 50m: 00:27,94, 100m: 00:57,40 (00:29,46)
7.
RT +0.72 50m: 00:28,03, 100m: 00:57,55 (00:29,52)
8.
RIPKOVA Zora2002 N
RT +0.69 50m: 00:27,98, 100m: 00:57,70 (00:29,72)
9.
OPATRIL Lena1999 N
RT +0.66 50m: 00:27,64, 100m: 00:57,93 (00:30,29)
10.
RT +0.60 50m: 00:28,16, 100m: 00:58,58 (00:30,42)
11.
RT +0.69 50m: 00:28,21, 100m: 00:58,90 (00:30,69)
12.
RT +0.69 50m: 00:28,22, 100m: 00:58,95 (00:30,73)
13.
MARCUN Mojca2006 N
RT +0.50 50m: 00:28,60, 100m: 00:59,21 (00:30,61)
14.
RT +0.70 50m: 00:28,59, 100m: 00:59,56 (00:30,97)
15.
MISVELJ Lara2004 N
RT +0.67 50m: 00:28,77, 100m: 00:59,57 (00:30,80)
16.
RT +0.68 50m: 00:28,15, 100m: 00:59,68 (00:31,53)
17.
POGACAR Zala2004 N
RT +0.63 50m: 00:28,04, 100m: 00:59,73 (00:31,69)
18.
GLEN Anna2004 N
RT +0.68 50m: 00:28,59, 100m: 01:00,24 (00:31,65)
19.
RAINER Maya2005 N
RT +0.73 50m: 00:28,49, 100m: 01:00,55 (00:32,06)
20.
RT +0.70 50m: 00:29,44, 100m: 01:00,70 (00:31,26)
21.
RT +0.77 50m: 00:29,60, 100m: 01:00,74 (00:31,14)
22.
JOMINET Lou2005 N
RT +0.57 50m: 00:29,43, 100m: 01:01,06 (00:31,63)
23.
WIESER Lena2004 N
RT +0.75 50m: 00:29,35, 100m: 01:01,26 (00:31,91)
24.
RT +0.74 50m: 00:29,13, 100m: 01:01,36 (00:32,23)
25.
MüNSCH Mara2004 N
RT +0.70 50m: 00:29,55, 100m: 01:01,38 (00:31,83)
25.
RT +0.59 50m: 00:29,19, 100m: 01:01,38 (00:32,19)
25.
RT +0.67 50m: 00:29,96, 100m: 01:01,38 (00:31,42)
28.
RT +0.64 50m: 00:29,43, 100m: 01:01,46 (00:32,03)
29.
RT +0.70 50m: 00:29,59, 100m: 01:01,50 (00:31,91)
30.
RT +0.63 50m: 00:29,52, 100m: 01:01,52 (00:32,00)
31.
EDER Maria2007 N
RT +0.60 50m: 00:29,85, 100m: 01:01,69 (00:31,84)
32.
RT +0.61 50m: 00:29,13, 100m: 01:01,73 (00:32,60)
33.
RT +0.69 50m: 00:29,55, 100m: 01:01,78 (00:32,23)
34.
RT +0.67 50m: 00:29,96, 100m: 01:01,81 (00:31,85)
35.
RT +0.69 50m: 00:29,78, 100m: 01:01,90 (00:32,12)
36.
PABST Romy2006 N
RT +0.76 50m: 00:29,44, 100m: 01:01,91 (00:32,47)
37.
RT +0.70 50m: 00:30,05, 100m: 01:02,04 (00:31,99)
38.
KULOVA Jana2001 N
RT +0.61 50m: 00:29,90, 100m: 01:02,20 (00:32,30)
39.
RT +0.66 50m: 00:29,71, 100m: 01:02,29 (00:32,58)
40.
RT +0.66 50m: 00:30,31, 100m: 01:02,37 (00:32,06)
41.
RT +0.67 50m: 00:29,78, 100m: 01:02,43 (00:32,65)
42.
GERL Lena2006 N
RT +0.77 50m: 00:30,61, 100m: 01:02,67 (00:32,06)
43.
RT +0.61 50m: 00:29,89, 100m: 01:02,71 (00:32,82)
44.
RT +0.70 50m: 00:29,64, 100m: 01:02,82 (00:33,18)
45.
RT +0.58 50m: 00:29,94, 100m: 01:02,86 (00:32,92)
46.
RT +0.82 50m: 00:30,75, 100m: 01:02,88 (00:32,13)
47.
RT +0.64 50m: 00:29,78, 100m: 01:02,97 (00:33,19)
48.
RT +0.77 50m: 00:30,71, 100m: 01:03,02 (00:32,31)
49.
WEIRER Alina2002 N
RT +0.64 50m: 00:30,11, 100m: 01:03,12 (00:33,01)
50.
DEXL Emma2005 N
RT +0.69 50m: 00:30,45, 100m: 01:03,49 (00:33,04)
51.
RT +0.68 50m: 00:31,17, 100m: 01:03,68 (00:32,51)
52.
RT +0.73 50m: 00:30,06, 100m: 01:03,72 (00:33,66)
53.
GABA Alberta2004 N
RT +0.52 50m: 00:29,79, 100m: 01:03,91 (00:34,12)
54.
RT +0.59 50m: 00:30,54, 100m: 01:04,00 (00:33,46)
55.
GABA Ketrina2006 N
RT +0.74 50m: 00:30,58, 100m: 01:04,17 (00:33,59)
56.
LEVSTEK Maja2005 N
RT +0.66 50m: 00:30,07, 100m: 01:04,24 (00:34,17)
57.
RT +0.69 50m: 00:31,22, 100m: 01:04,48 (00:33,26)
58.
RT +0.70 50m: 00:31,30, 100m: 01:04,50 (00:33,20)
59.
RT +0.70 50m: 00:30,35, 100m: 01:04,56 (00:34,21)
60.
SPAUN Cara2005 N
RT +0.71 50m: 00:31,11, 100m: 01:04,59 (00:33,48)
61.
FRIDRIK Nina1999 N
RT +0.63 50m: 00:30,79, 100m: 01:04,88 (00:34,09)
62.
RT +0.66 50m: 00:31,07, 100m: 01:05,00 (00:33,93)
63.
STARC Hana2006 N
RT +0.46 50m: 00:31,03, 100m: 01:05,19 (00:34,16)
64.
RT +0.62 50m: 00:30,93, 100m: 01:05,33 (00:34,40)
65.
RT +0.83 50m: 00:31,16, 100m: 01:05,46 (00:34,30)
66.
SIMON Marie2007 N
RT +0.59 50m: 00:30,85, 100m: 01:05,73 (00:34,88)
67.
50m: 00:31,60, 100m: 01:05,95 (00:34,35)
68.
RT +0.71 50m: 00:31,12, 100m: 01:06,19 (00:35,07)
69.
POGACAR Neza2001 N
RT +0.76 50m: 00:31,48, 100m: 01:06,27 (00:34,79)
70.
RT +0.65 50m: 00:30,87, 100m: 01:06,76 (00:35,89)
71.
RT +0.72 50m: 00:32,17, 100m: 01:06,88 (00:34,71)
72.
HAAR Julia2007 N
RT +0.58 50m: 00:30,91, 100m: 01:06,98 (00:36,07)
73.
RT +0.72 50m: 00:32,04, 100m: 01:07,11 (00:35,07)
74.
KüHN Helena2007 N
RT +0.81 50m: 00:32,50, 100m: 01:07,27 (00:34,77)
75.
RT +0.62 50m: 00:31,73, 100m: 01:07,32 (00:35,59)
76.
RT +0.87 50m: 00:32,94, 100m: 01:07,47 (00:34,53)
77.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.62 50m: 00:32,88, 100m: 01:07,70 (00:34,82)
78.
RT +0.64 50m: 00:32,10, 100m: 01:07,78 (00:35,68)
79.
RT +0.72 50m: 00:32,13, 100m: 01:08,32 (00:36,19)
80.
SIGMUND Anna2004 N
RT +0.71 50m: 00:32,07, 100m: 01:08,61 (00:36,54)
81.
RT +0.81 50m: 00:33,02, 100m: 01:09,01 (00:35,99)
82.
RT +0.78 50m: 00:33,15, 100m: 01:10,82 (00:37,67)
83.
RT +0.61 50m: 00:34,57, 100m: 01:12,83 (00:38,26)
84.
WILDING Lisa2003 N
RT +0.64 50m: 00:34,42, 100m: 01:13,27 (00:38,85)
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
KREUNDL Lena1997 N
Cancelled.
PRIMC Tia2004 N
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
AG 16
1.
RT +0.68 50m: 00:28,15, 100m: 00:59,68 (00:31,53)
2.
RAINER Maya2005 N
RT +0.73 50m: 00:28,49, 100m: 01:00,55 (00:32,06)
3.
JOMINET Lou2005 N
RT +0.57 50m: 00:29,43, 100m: 01:01,06 (00:31,63)
4.
RT +0.74 50m: 00:29,13, 100m: 01:01,36 (00:32,23)
5.
RT +0.64 50m: 00:29,43, 100m: 01:01,46 (00:32,03)
6.
RT +0.70 50m: 00:30,05, 100m: 01:02,04 (00:31,99)
7.
RT +0.66 50m: 00:30,31, 100m: 01:02,37 (00:32,06)
8.
RT +0.67 50m: 00:29,78, 100m: 01:02,43 (00:32,65)
9.
RT +0.61 50m: 00:29,89, 100m: 01:02,71 (00:32,82)
10.
DEXL Emma2005 N
RT +0.69 50m: 00:30,45, 100m: 01:03,49 (00:33,04)
11.
RT +0.73 50m: 00:30,06, 100m: 01:03,72 (00:33,66)
12.
LEVSTEK Maja2005 N
RT +0.66 50m: 00:30,07, 100m: 01:04,24 (00:34,17)
13.
RT +0.69 50m: 00:31,22, 100m: 01:04,48 (00:33,26)
14.
SPAUN Cara2005 N
RT +0.71 50m: 00:31,11, 100m: 01:04,59 (00:33,48)
15.
RT +0.62 50m: 00:30,93, 100m: 01:05,33 (00:34,40)
16.
RT +0.83 50m: 00:31,16, 100m: 01:05,46 (00:34,30)
17.
RT +0.64 50m: 00:32,10, 100m: 01:07,78 (00:35,68)
AG 15
1.
MARCUN Mojca2006 N
RT +0.50 50m: 00:28,60, 100m: 00:59,21 (00:30,61)
2.
RT +0.67 50m: 00:29,96, 100m: 01:01,81 (00:31,85)
3.
PABST Romy2006 N
RT +0.76 50m: 00:29,44, 100m: 01:01,91 (00:32,47)
4.
RT +0.66 50m: 00:29,71, 100m: 01:02,29 (00:32,58)
5.
GERL Lena2006 N
RT +0.77 50m: 00:30,61, 100m: 01:02,67 (00:32,06)
6.
RT +0.82 50m: 00:30,75, 100m: 01:02,88 (00:32,13)
7.
RT +0.77 50m: 00:30,71, 100m: 01:03,02 (00:32,31)
8.
GABA Ketrina2006 N
RT +0.74 50m: 00:30,58, 100m: 01:04,17 (00:33,59)
9.
STARC Hana2006 N
RT +0.46 50m: 00:31,03, 100m: 01:05,19 (00:34,16)
10.
RT +0.65 50m: 00:30,87, 100m: 01:06,76 (00:35,89)
Cancelled.
AG 14
1.
RT +0.67 50m: 00:29,96, 100m: 01:01,38 (00:31,42)
2.
EDER Maria2007 N
RT +0.60 50m: 00:29,85, 100m: 01:01,69 (00:31,84)
3.
RT +0.69 50m: 00:29,78, 100m: 01:01,90 (00:32,12)
4.
RT +0.58 50m: 00:29,94, 100m: 01:02,86 (00:32,92)
5.
RT +0.64 50m: 00:29,78, 100m: 01:02,97 (00:33,19)
6.
RT +0.66 50m: 00:31,07, 100m: 01:05,00 (00:33,93)
7.
SIMON Marie2007 N
RT +0.59 50m: 00:30,85, 100m: 01:05,73 (00:34,88)
8.
50m: 00:31,60, 100m: 01:05,95 (00:34,35)
9.
HAAR Julia2007 N
RT +0.58 50m: 00:30,91, 100m: 01:06,98 (00:36,07)
10.
KüHN Helena2007 N
RT +0.81 50m: 00:32,50, 100m: 01:07,27 (00:34,77)
11.
RT +0.62 50m: 00:31,73, 100m: 01:07,32 (00:35,59)
12.
RT +0.87 50m: 00:32,94, 100m: 01:07,47 (00:34,53)
13.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.62 50m: 00:32,88, 100m: 01:07,70 (00:34,82)
14.
RT +0.72 50m: 00:32,13, 100m: 01:08,32 (00:36,19)
15.
RT +0.61 50m: 00:34,57, 100m: 01:12,83 (00:38,26)
Cancelled.