Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 19 - 200m Butterfly Women Preliminary (Előfutam)
Open
1.
RT +0.83 50m: 00:30,42, 100m: 01:06,20 (00:35,78), 150m: 01:44,12 (00:37,92), 200m: 02:22,19 (00:38,07)
2.
RIPKOVA Zora2002 N
RT +0.73 50m: 00:31,06, 100m: 01:06,54 (00:35,48), 150m: 01:44,07 (00:37,53), 200m: 02:22,25 (00:38,18)
3.
KULOVA Jana2001 N
RT +0.64 50m: 00:32,32, 100m: 01:09,81 (00:37,49), 150m: 01:47,60 (00:37,79), 200m: 02:25,15 (00:37,55)
4.
RT +0.65 50m: 00:31,87, 100m: 01:08,62 (00:36,75), 150m: 01:47,24 (00:38,62), 200m: 02:26,42 (00:39,18)
5.
POGACAR Zala2004 N
RT +0.70 50m: 00:32,18, 100m: 01:08,67 (00:36,49), 150m: 01:47,48 (00:38,81), 200m: 02:27,70 (00:40,22)
6.
HAHN Saskia1996 N
RT +0.71 50m: 00:31,81, 100m: 01:08,11 (00:36,30), 150m: 01:46,29 (00:38,18), 200m: 02:27,75 (00:41,46)
7.
RT +0.69 50m: 00:32,17, 100m: 01:08,99 (00:36,82), 150m: 01:48,36 (00:39,37), 200m: 02:27,84 (00:39,48)
8.
RT +0.67 50m: 00:32,05, 100m: 01:10,26 (00:38,21), 150m: 01:50,40 (00:40,14), 200m: 02:28,48 (00:38,08)
9.
RT +0.76 50m: 00:31,15, 100m: 01:08,18 (00:37,03), 150m: 01:48,59 (00:40,41), 200m: 02:30,03 (00:41,44)
10.
BODNAR Thea2007 N
50m: 00:33,92, 100m: 01:12,75 (00:38,83), 150m: 01:53,15 (00:40,40), 200m: 02:34,21 (00:41,06)
11.
GERL Lena2006 N
RT +0.82 50m: 00:32,93, 100m: 01:11,78 (00:38,85), 150m: 01:53,70 (00:41,92), 200m: 02:35,89 (00:42,19)
12.
RT +0.74 50m: 00:31,95, 100m: 01:12,75 (00:40,80), 150m: 01:55,00 (00:42,25), 200m: 02:36,45 (00:41,45)
13.
GABA Ketrina2006 N
RT +0.74 50m: 00:33,14, 100m: 01:12,86 (00:39,72), 150m: 01:55,03 (00:42,17), 200m: 02:37,30 (00:42,27)
14.
WEIRER Alina2002 N
RT +0.67 50m: 00:34,84, 100m: 01:15,28 (00:40,44), 150m: 01:58,68 (00:43,40), 200m: 02:42,46 (00:43,78)
15.
50m: 00:35,34, 100m: 01:17,61 (00:42,27), 150m: 02:01,27 (00:43,66), 200m: 02:43,12 (00:41,85)
16.
SMOLY Lisi2004 N
RT +0.68 50m: 00:33,67, 100m: 01:14,70 (00:41,03), 150m: 01:58,47 (00:43,77), 200m: 02:43,56 (00:45,09)
17.
SKAPER Neli2007 N
RT +0.89 50m: 00:38,36, 100m: 01:25,95 (00:47,59), 150m: 02:16,07 (00:50,12), 200m: 03:03,91 (00:47,84)
18.
RT +0.72 50m: 00:36,56, 100m: 01:24,59 (00:48,03), 150m: 02:17,11 (00:52,52), 200m: 03:06,62 (00:49,51)
19.
RT +0.91 50m: 00:41,32, 100m: 01:30,79 (00:49,47), 150m: 02:22,54 (00:51,75), 200m: 03:11,90 (00:49,36)
20.
WILDING Lisa2003 N
RT +0.73 50m: 00:38,30, 100m: 01:27,76 (00:49,46), 150m: 02:21,68 (00:53,92), 200m: 03:16,49 (00:54,81)
ARKO Marta2007 N
Cancelled.
Cancelled.
11:08 SW 8.4 Touch at finish or turn with one hand, or touch not simultaneous, or hands not separated
AG 15
1.
RT +0.69 50m: 00:32,17, 100m: 01:08,99 (00:36,82), 150m: 01:48,36 (00:39,37), 200m: 02:27,84 (00:39,48)
2.
GERL Lena2006 N
RT +0.82 50m: 00:32,93, 100m: 01:11,78 (00:38,85), 150m: 01:53,70 (00:41,92), 200m: 02:35,89 (00:42,19)
3.
RT +0.74 50m: 00:31,95, 100m: 01:12,75 (00:40,80), 150m: 01:55,00 (00:42,25), 200m: 02:36,45 (00:41,45)
4.
GABA Ketrina2006 N
RT +0.74 50m: 00:33,14, 100m: 01:12,86 (00:39,72), 150m: 01:55,03 (00:42,17), 200m: 02:37,30 (00:42,27)
AG 14
1.
RT +0.67 50m: 00:32,05, 100m: 01:10,26 (00:38,21), 150m: 01:50,40 (00:40,14), 200m: 02:28,48 (00:38,08)
2.
BODNAR Thea2007 N
50m: 00:33,92, 100m: 01:12,75 (00:38,83), 150m: 01:53,15 (00:40,40), 200m: 02:34,21 (00:41,06)
3.
50m: 00:35,34, 100m: 01:17,61 (00:42,27), 150m: 02:01,27 (00:43,66), 200m: 02:43,12 (00:41,85)
4.
SKAPER Neli2007 N
RT +0.89 50m: 00:38,36, 100m: 01:25,95 (00:47,59), 150m: 02:16,07 (00:50,12), 200m: 03:03,91 (00:47,84)
ARKO Marta2007 N
Cancelled.
11:08 SW 8.4 Touch at finish or turn with one hand, or touch not simultaneous, or hands not separated