Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 15 - 100m Breaststroke Women Preliminary (Előfutam)
Open
1.
VOZEL Tjasa1994 N
RT +0.73 50m: 00:33,33, 100m: 01:10,25 (00:36,92)
2.
RT +0.75 50m: 00:33,49, 100m: 01:11,31 (00:37,82)
3.
RT +0.71 50m: 00:34,44, 100m: 01:12,57 (00:38,13)
4.
RT +0.66 50m: 00:34,70, 100m: 01:12,93 (00:38,23)
5.
RT +0.69 50m: 00:34,14, 100m: 01:13,28 (00:39,14)
6.
RT +0.71 50m: 00:35,13, 100m: 01:14,20 (00:39,07)
7.
MIHALIC Sara2004 N
RT +0.64 50m: 00:35,08, 100m: 01:14,46 (00:39,38)
8.
RT +0.57 50m: 00:35,35, 100m: 01:15,30 (00:39,95)
9.
CELIK Tina2001 N
RT +0.67 50m: 00:35,87, 100m: 01:15,39 (00:39,52)
10.
RT +0.76 50m: 00:36,47, 100m: 01:16,94 (00:40,47)
11.
GABA Alberta2004 N
RT +0.47 50m: 00:35,63, 100m: 01:17,10 (00:41,47)
12.
RT +0.72 50m: 00:36,52, 100m: 01:17,24 (00:40,72)
13.
PAIER Linda2005 N
RT +0.47 50m: 00:36,14, 100m: 01:17,52 (00:41,38)
14.
RT +0.75 50m: 00:35,68, 100m: 01:17,61 (00:41,93)
15.
ROZIC Tarin2004 N
RT +0.74 50m: 00:36,53, 100m: 01:17,66 (00:41,13)
16.
RT +0.57 50m: 00:36,45, 100m: 01:17,70 (00:41,25)
17.
RT +0.71 50m: 00:35,68, 100m: 01:17,94 (00:42,26)
18.
RT +0.73 50m: 00:36,40, 100m: 01:18,97 (00:42,57)
19.
RT +0.71 50m: 00:36,48, 100m: 01:19,30 (00:42,82)
20.
PABST Romy2006 N
RT +0.70 50m: 00:37,20, 100m: 01:19,69 (00:42,49)
21.
FüRST Elena2007 N
RT +0.67 50m: 00:37,55, 100m: 01:19,85 (00:42,30)
22.
RT +0.73 50m: 00:37,53, 100m: 01:19,92 (00:42,39)
23.
FESSL Pia2006 N
RT +0.57 50m: 00:37,51, 100m: 01:19,93 (00:42,42)
24.
RT +0.73 50m: 00:38,73, 100m: 01:21,98 (00:43,25)
25.
RT +0.70 50m: 00:38,62, 100m: 01:22,29 (00:43,67)
26.
WAPPLER Emma2006 N
RT +0.67 50m: 00:38,01, 100m: 01:22,89 (00:44,88)
27.
RT +0.64 50m: 00:39,09, 100m: 01:23,95 (00:44,86)
28.
SIMON Marie2007 N
RT +0.56 50m: 00:39,43, 100m: 01:24,13 (00:44,70)
29.
STEGER Viola2007 N
RT +0.57 50m: 00:39,35, 100m: 01:24,66 (00:45,31)
30.
RT +0.80 50m: 00:39,82, 100m: 01:24,79 (00:44,97)
31.
RT +0.65 50m: 00:40,32, 100m: 01:27,33 (00:47,01)
32.
RT +0.79 50m: 00:40,52, 100m: 01:30,45 (00:49,93)
33.
RT +0.69 50m: 00:42,17, 100m: 01:31,62 (00:49,45)
34.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.61 50m: 00:44,78, 100m: 01:34,86 (00:50,08)
KREUNDL Lena1997 N
Cancelled.
Cancelled.
AG 16
1.
PAIER Linda2005 N
RT +0.47 50m: 00:36,14, 100m: 01:17,52 (00:41,38)
2.
RT +0.71 50m: 00:36,48, 100m: 01:19,30 (00:42,82)
3.
RT +0.73 50m: 00:37,53, 100m: 01:19,92 (00:42,39)
4.
RT +0.70 50m: 00:38,62, 100m: 01:22,29 (00:43,67)
5.
RT +0.64 50m: 00:39,09, 100m: 01:23,95 (00:44,86)
6.
RT +0.69 50m: 00:42,17, 100m: 01:31,62 (00:49,45)
AG 15
1.
RT +0.76 50m: 00:36,47, 100m: 01:16,94 (00:40,47)
2.
RT +0.73 50m: 00:36,40, 100m: 01:18,97 (00:42,57)
3.
PABST Romy2006 N
RT +0.70 50m: 00:37,20, 100m: 01:19,69 (00:42,49)
4.
FESSL Pia2006 N
RT +0.57 50m: 00:37,51, 100m: 01:19,93 (00:42,42)
5.
WAPPLER Emma2006 N
RT +0.67 50m: 00:38,01, 100m: 01:22,89 (00:44,88)
AG 14
1.
RT +0.72 50m: 00:36,52, 100m: 01:17,24 (00:40,72)
2.
RT +0.57 50m: 00:36,45, 100m: 01:17,70 (00:41,25)
3.
FüRST Elena2007 N
RT +0.67 50m: 00:37,55, 100m: 01:19,85 (00:42,30)
4.
SIMON Marie2007 N
RT +0.56 50m: 00:39,43, 100m: 01:24,13 (00:44,70)
5.
STEGER Viola2007 N
RT +0.57 50m: 00:39,35, 100m: 01:24,66 (00:45,31)
6.
RT +0.65 50m: 00:40,32, 100m: 01:27,33 (00:47,01)
7.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.61 50m: 00:44,78, 100m: 01:34,86 (00:50,08)