Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 8 - 200m Ind. Medley Men Preliminary (Előfutam)
Open
1.
KUSIK Alex2002 F
RT +0.67 50m: 00:27,16, 100m: 01:00,46 (00:33,30), 150m: 01:36,10 (00:35,64), 200m: 02:06,77 (00:30,67)
2.
RT +0.72 50m: 00:27,16, 100m: 01:00,78 (00:33,62), 150m: 01:35,69 (00:34,91), 200m: 02:07,31 (00:31,62)
3.
RT +0.64 50m: 00:27,35, 100m: 01:01,24 (00:33,89), 150m: 01:39,26 (00:38,02), 200m: 02:08,71 (00:29,45)
4.
RT +0.68 50m: 00:26,54, 100m: 00:58,65 (00:32,11), 150m: 01:36,71 (00:38,06), 200m: 02:09,30 (00:32,59)
5.
GLADEK Nik2003 F
RT +0.69 50m: 00:28,41, 100m: 01:02,87 (00:34,46), 150m: 01:40,24 (00:37,37), 200m: 02:09,84 (00:29,60)
6.
RT +0.66 50m: 00:26,67, 100m: 00:59,62 (00:32,95), 150m: 01:38,50 (00:38,88), 200m: 02:10,12 (00:31,62)
7.
RT +0.71 50m: 00:28,36, 100m: 01:01,97 (00:33,61), 150m: 01:39,49 (00:37,52), 200m: 02:10,21 (00:30,72)
8.
BIZJAK Tim2004 F
RT +0.62 50m: 00:28,20, 100m: 01:01,06 (00:32,86), 150m: 01:39,86 (00:38,80), 200m: 02:10,70 (00:30,84)
9.
RT +0.59 50m: 00:27,39, 100m: 01:00,85 (00:33,46), 150m: 01:39,63 (00:38,78), 200m: 02:10,85 (00:31,22)
10.
RT +0.62 50m: 00:27,33, 100m: 01:01,83 (00:34,50), 150m: 01:39,52 (00:37,69), 200m: 02:10,88 (00:31,36)
11.
RT +0.70 50m: 00:26,81, 100m: 01:00,81 (00:34,00), 150m: 01:39,99 (00:39,18), 200m: 02:11,08 (00:31,09)
12.
RT +0.69 50m: 00:27,70, 100m: 01:01,45 (00:33,75), 150m: 01:41,28 (00:39,83), 200m: 02:12,51 (00:31,23)
13.
KARL Luca2002 F
RT +0.61 50m: 00:28,43, 100m: 01:03,03 (00:34,60), 150m: 01:42,23 (00:39,20), 200m: 02:13,19 (00:30,96)
14.
RT +0.67 50m: 00:28,08, 100m: 01:03,17 (00:35,09), 150m: 01:41,90 (00:38,73), 200m: 02:13,27 (00:31,37)
15.
NIGG Daniel2005 F
RT +0.67 50m: 00:29,21, 100m: 01:05,56 (00:36,35), 150m: 01:42,35 (00:36,79), 200m: 02:14,85 (00:32,50)
16.
RT +0.71 50m: 00:28,75, 100m: 01:05,44 (00:36,69), 150m: 01:43,85 (00:38,41), 200m: 02:14,91 (00:31,06)
17.
KUKEC Nejc2001 F
RT +0.79 50m: 00:28,73, 100m: 01:05,76 (00:37,03), 150m: 01:42,57 (00:36,81), 200m: 02:15,37 (00:32,80)
18.
BARAT Miksa2004 F
RT +0.67 50m: 00:27,45, 100m: 01:02,94 (00:35,49), 150m: 01:42,05 (00:39,11), 200m: 02:15,72 (00:33,67)
19.
VADAS Adam2003 F
RT +0.67 50m: 00:28,06, 100m: 01:03,34 (00:35,28), 150m: 01:45,99 (00:42,65), 200m: 02:16,22 (00:30,23)
20.
RT +0.68 50m: 00:27,54, 100m: 01:03,52 (00:35,98), 150m: 01:44,50 (00:40,98), 200m: 02:16,99 (00:32,49)
21.
RT +0.62 50m: 00:28,86, 100m: 01:06,17 (00:37,31), 150m: 01:45,18 (00:39,01), 200m: 02:18,19 (00:33,01)
22.
CELIK Jaka2003 F
RT +0.68 50m: 00:28,91, 100m: 01:07,31 (00:38,40), 150m: 01:46,26 (00:38,95), 200m: 02:18,93 (00:32,67)
23.
RT +0.64 50m: 00:27,69, 100m: 01:05,65 (00:37,96), 150m: 01:45,66 (00:40,01), 200m: 02:19,08 (00:33,42)
24.
RT +0.74 50m: 00:29,54, 100m: 01:05,15 (00:35,61), 150m: 01:47,97 (00:42,82), 200m: 02:19,51 (00:31,54)
25.
RT +0.66 50m: 00:29,92, 100m: 01:05,71 (00:35,79), 150m: 01:47,61 (00:41,90), 200m: 02:19,84 (00:32,23)
26.
RT +0.68 50m: 00:29,35, 100m: 01:08,16 (00:38,81), 150m: 01:49,62 (00:41,46), 200m: 02:20,98 (00:31,36)
27.
RT +0.63 50m: 00:29,70, 100m: 01:08,50 (00:38,80), 150m: 01:46,78 (00:38,28), 200m: 02:21,58 (00:34,80)
28.
RT +0.71 50m: 00:29,79, 100m: 01:06,64 (00:36,85), 150m: 01:51,35 (00:44,71), 200m: 02:22,31 (00:30,96)
29.
RT +0.70 50m: 00:29,48, 100m: 01:08,47 (00:38,99), 150m: 01:52,64 (00:44,17), 200m: 02:23,11 (00:30,47)
30.
KAML Kilian2004 F
RT +0.76 50m: 00:30,41, 100m: 01:08,03 (00:37,62), 150m: 01:49,40 (00:41,37), 200m: 02:23,44 (00:34,04)
31.
RT +0.61 50m: 00:29,63, 100m: 01:07,92 (00:38,29), 150m: 01:50,35 (00:42,43), 200m: 02:23,86 (00:33,51)
32.
RT +0.73 50m: 00:29,31, 100m: 01:09,28 (00:39,97), 150m: 01:56,09 (00:46,81), 200m: 02:31,84 (00:35,75)
NAGY Richard1993 F
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
AG 16
1.
NIGG Daniel2005 F
RT +0.67 50m: 00:29,21, 100m: 01:05,56 (00:36,35), 150m: 01:42,35 (00:36,79), 200m: 02:14,85 (00:32,50)
2.
RT +0.71 50m: 00:28,75, 100m: 01:05,44 (00:36,69), 150m: 01:43,85 (00:38,41), 200m: 02:14,91 (00:31,06)
3.
RT +0.71 50m: 00:29,79, 100m: 01:06,64 (00:36,85), 150m: 01:51,35 (00:44,71), 200m: 02:22,31 (00:30,96)
4.
RT +0.70 50m: 00:29,48, 100m: 01:08,47 (00:38,99), 150m: 01:52,64 (00:44,17), 200m: 02:23,11 (00:30,47)
5.
RT +0.61 50m: 00:29,63, 100m: 01:07,92 (00:38,29), 150m: 01:50,35 (00:42,43), 200m: 02:23,86 (00:33,51)
AG 15
1.
RT +0.68 50m: 00:29,35, 100m: 01:08,16 (00:38,81), 150m: 01:49,62 (00:41,46), 200m: 02:20,98 (00:31,36)
2.
RT +0.73 50m: 00:29,31, 100m: 01:09,28 (00:39,97), 150m: 01:56,09 (00:46,81), 200m: 02:31,84 (00:35,75)