Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 7 - 200m Ind. Medley Women Preliminary (Előfutam)
Open
1.
KREUNDL Lena1997 N
RT +0.69 50m: 00:28,96, 100m: 01:04,22 (00:35,26), 150m: 01:44,87 (00:40,65), 200m: 02:18,10 (00:33,23)
2.
TITZE Julia2001 N
RT +0.73 50m: 00:29,67, 100m: 01:05,86 (00:36,19), 150m: 01:44,69 (00:38,83), 200m: 02:18,16 (00:33,47)
3.
RT +0.64 50m: 00:29,35, 100m: 01:06,74 (00:37,39), 150m: 01:48,15 (00:41,41), 200m: 02:20,97 (00:32,82)
4.
RT +0.66 50m: 00:30,51, 100m: 01:06,85 (00:36,34), 150m: 01:46,75 (00:39,90), 200m: 02:21,72 (00:34,97)
5.
RIPKOVA Zora2002 N
RT +0.70 50m: 00:29,86, 100m: 01:07,18 (00:37,32), 150m: 01:50,26 (00:43,08), 200m: 02:22,79 (00:32,53)
6.
RT +0.72 50m: 00:30,40, 100m: 01:06,41 (00:36,01), 150m: 01:49,98 (00:43,57), 200m: 02:23,47 (00:33,49)
7.
MIHALIC Sara2004 N
RT +0.75 50m: 00:31,07, 100m: 01:09,88 (00:38,81), 150m: 01:51,19 (00:41,31), 200m: 02:25,33 (00:34,14)
8.
RT +0.34 50m: 00:32,11, 100m: 01:09,83 (00:37,72), 150m: 01:52,62 (00:42,79), 200m: 02:25,68 (00:33,06)
9.
POGACAR Zala2004 N
RT +0.53 50m: 00:30,28, 100m: 01:08,17 (00:37,89), 150m: 01:52,43 (00:44,26), 200m: 02:26,07 (00:33,64)
10.
RT +0.68 50m: 00:29,68, 100m: 01:06,17 (00:36,49), 150m: 01:51,45 (00:45,28), 200m: 02:26,23 (00:34,78)
11.
RT +0.67 50m: 00:32,53, 100m: 01:11,17 (00:38,64), 150m: 01:51,77 (00:40,60), 200m: 02:27,09 (00:35,32)
12.
GABA Alberta2004 N
RT +0.48 50m: 00:30,67, 100m: 01:09,70 (00:39,03), 150m: 01:53,72 (00:44,02), 200m: 02:27,15 (00:33,43)
13.
GLEN Anna2004 N
RT +0.75 50m: 00:30,81, 100m: 01:08,84 (00:38,03), 150m: 01:52,59 (00:43,75), 200m: 02:27,38 (00:34,79)
14.
RT +0.58 50m: 00:31,99, 100m: 01:09,41 (00:37,42), 150m: 01:53,53 (00:44,12), 200m: 02:28,42 (00:34,89)
15.
CELIK Tina2001 N
RT +0.73 50m: 00:31,77, 100m: 01:11,90 (00:40,13), 150m: 01:54,28 (00:42,38), 200m: 02:28,59 (00:34,31)
15.
RT +0.81 50m: 00:30,65, 100m: 01:09,00 (00:38,35), 150m: 01:52,99 (00:43,99), 200m: 02:28,59 (00:35,60)
17.
RT +0.69 50m: 00:31,53, 100m: 01:11,10 (00:39,57), 150m: 01:54,19 (00:43,09), 200m: 02:28,70 (00:34,51)
18.
RT +0.75 50m: 00:29,90, 100m: 01:09,57 (00:39,67), 150m: 01:55,07 (00:45,50), 200m: 02:28,72 (00:33,65)
19.
RT +0.65 50m: 00:32,12, 100m: 01:10,07 (00:37,95), 150m: 01:54,37 (00:44,30), 200m: 02:29,12 (00:34,75)
20.
ROZIC Tarin2004 N
RT +0.76 50m: 00:31,98, 100m: 01:11,51 (00:39,53), 150m: 01:53,85 (00:42,34), 200m: 02:29,51 (00:35,66)
21.
KULOVA Jana2001 N
RT +0.60 50m: 00:31,38, 100m: 01:10,58 (00:39,20), 150m: 01:55,46 (00:44,88), 200m: 02:30,04 (00:34,58)
22.
PAIER Linda2005 N
RT +0.58 50m: 00:32,93, 100m: 01:13,94 (00:41,01), 150m: 01:55,85 (00:41,91), 200m: 02:31,49 (00:35,64)
23.
RT +0.64 50m: 00:32,31, 100m: 01:10,26 (00:37,95), 150m: 01:56,76 (00:46,50), 200m: 02:31,58 (00:34,82)
24.
PABST Romy2006 N
RT +0.71 50m: 00:31,46, 100m: 01:11,27 (00:39,81), 150m: 01:55,91 (00:44,64), 200m: 02:32,66 (00:36,75)
25.
RT +0.67 50m: 00:32,22, 100m: 01:12,66 (00:40,44), 150m: 01:56,80 (00:44,14), 200m: 02:32,80 (00:36,00)
26.
RT +0.66 50m: 00:33,22, 100m: 01:15,13 (00:41,91), 150m: 01:59,57 (00:44,44), 200m: 02:33,42 (00:33,85)
27.
RT +0.70 50m: 00:33,41, 100m: 01:13,24 (00:39,83), 150m: 01:58,67 (00:45,43), 200m: 02:34,41 (00:35,74)
28.
EDER Maria2007 N
RT +0.69 50m: 00:33,82, 100m: 01:12,36 (00:38,54), 150m: 02:00,09 (00:47,73), 200m: 02:34,44 (00:34,35)
29.
RT +0.69 50m: 00:33,38, 100m: 01:14,33 (00:40,95), 150m: 01:59,54 (00:45,21), 200m: 02:35,48 (00:35,94)
30.
RT +0.71 50m: 00:32,52, 100m: 01:13,69 (00:41,17), 150m: 01:59,87 (00:46,18), 200m: 02:35,49 (00:35,62)
31.
RT +0.75 50m: 00:32,86, 100m: 01:14,57 (00:41,71), 150m: 01:58,95 (00:44,38), 200m: 02:36,05 (00:37,10)
32.
FüRST Elena2007 N
RT +0.70 50m: 00:34,80, 100m: 01:13,55 (00:38,75), 150m: 01:59,47 (00:45,92), 200m: 02:36,78 (00:37,31)
33.
RT +0.65 50m: 00:34,34, 100m: 01:14,35 (00:40,01), 150m: 02:02,52 (00:48,17), 200m: 02:38,93 (00:36,41)
34.
RT +0.71 50m: 00:32,43, 100m: 01:16,93 (00:44,50), 150m: 02:02,69 (00:45,76), 200m: 02:39,97 (00:37,28)
35.
FESSL Pia2006 N
RT +0.59 50m: 00:33,53, 100m: 01:16,45 (00:42,92), 150m: 02:03,79 (00:47,34), 200m: 02:41,27 (00:37,48)
36.
SKAPER Neli2007 N
RT +0.73 50m: 00:33,21, 100m: 01:16,80 (00:43,59), 150m: 02:05,99 (00:49,19), 200m: 02:43,23 (00:37,24)
37.
RT +0.79 50m: 00:35,23, 100m: 01:19,80 (00:44,57), 150m: 02:05,17 (00:45,37), 200m: 02:43,84 (00:38,67)
38.
STEGER Viola2007 N
RT +0.53 50m: 00:35,64, 100m: 01:18,66 (00:43,02), 150m: 02:07,47 (00:48,81), 200m: 02:45,23 (00:37,76)
39.
RT +0.73 50m: 00:39,26, 100m: 01:25,29 (00:46,03), 150m: 02:13,86 (00:48,57), 200m: 02:55,38 (00:41,52)
40.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.73 50m: 00:38,22, 100m: 01:22,93 (00:44,71), 150m: 02:15,26 (00:52,33), 200m: 02:56,67 (00:41,41)
ARKO Marta2007 N
Cancelled.
Cancelled.
SPAUN Cara2005 N
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
AG 16
1.
PAIER Linda2005 N
RT +0.58 50m: 00:32,93, 100m: 01:13,94 (00:41,01), 150m: 01:55,85 (00:41,91), 200m: 02:31,49 (00:35,64)
2.
RT +0.67 50m: 00:32,22, 100m: 01:12,66 (00:40,44), 150m: 01:56,80 (00:44,14), 200m: 02:32,80 (00:36,00)
3.
RT +0.66 50m: 00:33,22, 100m: 01:15,13 (00:41,91), 150m: 01:59,57 (00:44,44), 200m: 02:33,42 (00:33,85)
4.
RT +0.69 50m: 00:33,38, 100m: 01:14,33 (00:40,95), 150m: 01:59,54 (00:45,21), 200m: 02:35,48 (00:35,94)
SPAUN Cara2005 N
Cancelled.
AG 15
1.
RT +0.81 50m: 00:30,65, 100m: 01:09,00 (00:38,35), 150m: 01:52,99 (00:43,99), 200m: 02:28,59 (00:35,60)
2.
RT +0.64 50m: 00:32,31, 100m: 01:10,26 (00:37,95), 150m: 01:56,76 (00:46,50), 200m: 02:31,58 (00:34,82)
3.
PABST Romy2006 N
RT +0.71 50m: 00:31,46, 100m: 01:11,27 (00:39,81), 150m: 01:55,91 (00:44,64), 200m: 02:32,66 (00:36,75)
4.
RT +0.70 50m: 00:33,41, 100m: 01:13,24 (00:39,83), 150m: 01:58,67 (00:45,43), 200m: 02:34,41 (00:35,74)
5.
RT +0.71 50m: 00:32,43, 100m: 01:16,93 (00:44,50), 150m: 02:02,69 (00:45,76), 200m: 02:39,97 (00:37,28)
6.
FESSL Pia2006 N
RT +0.59 50m: 00:33,53, 100m: 01:16,45 (00:42,92), 150m: 02:03,79 (00:47,34), 200m: 02:41,27 (00:37,48)
AG 14
1.
RT +0.34 50m: 00:32,11, 100m: 01:09,83 (00:37,72), 150m: 01:52,62 (00:42,79), 200m: 02:25,68 (00:33,06)
2.
RT +0.69 50m: 00:31,53, 100m: 01:11,10 (00:39,57), 150m: 01:54,19 (00:43,09), 200m: 02:28,70 (00:34,51)
3.
EDER Maria2007 N
RT +0.69 50m: 00:33,82, 100m: 01:12,36 (00:38,54), 150m: 02:00,09 (00:47,73), 200m: 02:34,44 (00:34,35)
4.
FüRST Elena2007 N
RT +0.70 50m: 00:34,80, 100m: 01:13,55 (00:38,75), 150m: 01:59,47 (00:45,92), 200m: 02:36,78 (00:37,31)
5.
RT +0.65 50m: 00:34,34, 100m: 01:14,35 (00:40,01), 150m: 02:02,52 (00:48,17), 200m: 02:38,93 (00:36,41)
6.
SKAPER Neli2007 N
RT +0.73 50m: 00:33,21, 100m: 01:16,80 (00:43,59), 150m: 02:05,99 (00:49,19), 200m: 02:43,23 (00:37,24)
7.
STEGER Viola2007 N
RT +0.53 50m: 00:35,64, 100m: 01:18,66 (00:43,02), 150m: 02:07,47 (00:48,81), 200m: 02:45,23 (00:37,76)
8.
RT +0.73 50m: 00:39,26, 100m: 01:25,29 (00:46,03), 150m: 02:13,86 (00:48,57), 200m: 02:55,38 (00:41,52)
9.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.73 50m: 00:38,22, 100m: 01:22,93 (00:44,71), 150m: 02:15,26 (00:52,33), 200m: 02:56,67 (00:41,41)
ARKO Marta2007 N
Cancelled.