Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 5 - 100m Backstroke Women Preliminary (Előfutam)
Open
1.
SEGEL Janja2001 N
RT +0.76 50m: 00:31,37, 100m: 01:03,74 (00:32,37)
2.
RT +0.67 50m: 00:32,33, 100m: 01:05,60 (00:33,27)
3.
RT +0.62 50m: 00:32,73, 100m: 01:05,75 (00:33,02)
4.
RT +0.76 50m: 00:31,73, 100m: 01:05,88 (00:34,15)
5.
ROLKO Sarah1994 N
RT +0.73 50m: 00:33,01, 100m: 01:06,73 (00:33,72)
6.
HUYS Tabea2005 N
RT +0.60 50m: 00:32,29, 100m: 01:07,34 (00:35,05)
7.
REINDL Robin2002 N
RT +0.67 50m: 00:32,74, 100m: 01:07,42 (00:34,68)
8.
FORTUNA Liza2003 N
RT +0.90 50m: 00:32,93, 100m: 01:07,46 (00:34,53)
9.
RT +0.72 50m: 00:33,00, 100m: 01:07,68 (00:34,68)
10.
RT +0.60 50m: 00:32,66, 100m: 01:07,84 (00:35,18)
11.
SüSSER Lisa2003 N
RT +0.63 50m: 00:32,74, 100m: 01:07,86 (00:35,12)
12.
RT +0.68 50m: 00:32,81, 100m: 01:08,32 (00:35,51)
13.
RT +0.72 50m: 00:33,36, 100m: 01:08,83 (00:35,47)
14.
RT +0.72 50m: 00:33,25, 100m: 01:09,23 (00:35,98)
15.
RT +0.64 50m: 00:33,43, 100m: 01:09,27 (00:35,84)
16.
LEVSTEK Maja2005 N
RT +0.70 50m: 00:33,23, 100m: 01:09,48 (00:36,25)
17.
FüRST Elena2007 N
RT +0.75 50m: 00:33,57, 100m: 01:09,65 (00:36,08)
18.
RT +0.67 50m: 00:33,42, 100m: 01:09,86 (00:36,44)
19.
RT +0.69 50m: 00:33,12, 100m: 01:10,26 (00:37,14)
20.
WIESER Lena2004 N
RT +0.72 50m: 00:33,74, 100m: 01:10,49 (00:36,75)
21.
MISVELJ Lara2004 N
RT +0.68 50m: 00:33,91, 100m: 01:10,58 (00:36,67)
22.
RT +0.91 50m: 00:34,07, 100m: 01:10,65 (00:36,58)
23.
RT +0.82 50m: 00:34,17, 100m: 01:10,89 (00:36,72)
24.
RT +0.84 50m: 00:34,87, 100m: 01:11,25 (00:36,38)
25.
RT +0.74 50m: 00:34,45, 100m: 01:11,46 (00:37,01)
26.
RT +0.76 50m: 00:34,12, 100m: 01:11,96 (00:37,84)
27.
RT +0.83 50m: 00:34,26, 100m: 01:12,38 (00:38,12)
28.
RT +0.98 50m: 00:34,74, 100m: 01:12,51 (00:37,77)
29.
RT +0.88 50m: 00:34,15, 100m: 01:12,56 (00:38,41)
30.
KüHN Helena2007 N
RT +0.75 50m: 00:35,60, 100m: 01:13,08 (00:37,48)
31.
RT +0.55 50m: 00:35,32, 100m: 01:14,36 (00:39,04)
32.
RT +0.74 50m: 00:35,67, 100m: 01:14,48 (00:38,81)
33.
RT +0.59 50m: 00:35,94, 100m: 01:14,49 (00:38,55)
34.
STEGER Viola2007 N
RT +0.76 50m: 00:36,34, 100m: 01:14,65 (00:38,31)
35.
RT +0.69 50m: 00:36,46, 100m: 01:15,16 (00:38,70)
36.
RT +0.74 50m: 00:36,74, 100m: 01:16,67 (00:39,93)
37.
RT +0.74 50m: 00:37,87, 100m: 01:18,29 (00:40,42)
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
HöLZL Sonja1994 N
Cancelled.
DEXL Emma2005 N
10:54 SW 4.4 Starting before the starting signal
AG 16
1.
HUYS Tabea2005 N
RT +0.60 50m: 00:32,29, 100m: 01:07,34 (00:35,05)
2.
RT +0.72 50m: 00:33,00, 100m: 01:07,68 (00:34,68)
3.
RT +0.68 50m: 00:32,81, 100m: 01:08,32 (00:35,51)
4.
LEVSTEK Maja2005 N
RT +0.70 50m: 00:33,23, 100m: 01:09,48 (00:36,25)
5.
RT +0.69 50m: 00:33,12, 100m: 01:10,26 (00:37,14)
6.
RT +0.76 50m: 00:34,12, 100m: 01:11,96 (00:37,84)
7.
RT +0.83 50m: 00:34,26, 100m: 01:12,38 (00:38,12)
8.
RT +0.55 50m: 00:35,32, 100m: 01:14,36 (00:39,04)
DEXL Emma2005 N
10:54 SW 4.4 Starting before the starting signal
AG 15
1.
RT +0.67 50m: 00:32,33, 100m: 01:05,60 (00:33,27)
2.
RT +0.64 50m: 00:33,43, 100m: 01:09,27 (00:35,84)
3.
RT +0.91 50m: 00:34,07, 100m: 01:10,65 (00:36,58)
4.
RT +0.84 50m: 00:34,87, 100m: 01:11,25 (00:36,38)
AG 14
1.
RT +0.72 50m: 00:33,36, 100m: 01:08,83 (00:35,47)
2.
RT +0.72 50m: 00:33,25, 100m: 01:09,23 (00:35,98)
3.
FüRST Elena2007 N
RT +0.75 50m: 00:33,57, 100m: 01:09,65 (00:36,08)
4.
RT +0.82 50m: 00:34,17, 100m: 01:10,89 (00:36,72)
5.
KüHN Helena2007 N
RT +0.75 50m: 00:35,60, 100m: 01:13,08 (00:37,48)
6.
RT +0.74 50m: 00:35,67, 100m: 01:14,48 (00:38,81)
7.
RT +0.59 50m: 00:35,94, 100m: 01:14,49 (00:38,55)
8.
STEGER Viola2007 N
RT +0.76 50m: 00:36,34, 100m: 01:14,65 (00:38,31)
9.
RT +0.69 50m: 00:36,46, 100m: 01:15,16 (00:38,70)
10.
RT +0.74 50m: 00:37,87, 100m: 01:18,29 (00:40,42)