Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 (23.-25.04.2021) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 4 - 200m Freestyle Men Preliminary (Előfutam)
Open
1.
RT +0.69 50m: 00:25,38, 100m: 00:52,80 (00:27,42), 150m: 01:21,58 (00:28,78), 200m: 01:51,19 (00:29,61)
2.
HLOBEN Adam2001 F
RT +0.77 50m: 00:25,67, 100m: 00:53,89 (00:28,22), 150m: 01:23,10 (00:29,21), 200m: 01:52,06 (00:28,96)
3.
PUSNIK Jaka2003 F
RT +0.71 50m: 00:26,65, 100m: 00:55,27 (00:28,62), 150m: 01:24,30 (00:29,03), 200m: 01:52,82 (00:28,52)
4.
KURZ Luis2002 F
RT +0.63 50m: 00:26,15, 100m: 00:54,53 (00:28,38), 150m: 01:23,38 (00:28,85), 200m: 01:53,04 (00:29,66)
5.
LANYI Filip2003 F
RT +0.79 50m: 00:26,21, 100m: 00:54,99 (00:28,78), 150m: 01:24,67 (00:29,68), 200m: 01:54,34 (00:29,67)
6.
RT +0.63 50m: 00:26,60, 100m: 00:55,56 (00:28,96), 150m: 01:24,93 (00:29,37), 200m: 01:54,39 (00:29,46)
7.
RT +0.69 50m: 00:26,01, 100m: 00:54,37 (00:28,36), 150m: 01:23,69 (00:29,32), 200m: 01:54,56 (00:30,87)
8.
HORVATH Mark2004 F
RT +0.64 50m: 00:26,45, 100m: 00:55,56 (00:29,11), 150m: 01:25,15 (00:29,59), 200m: 01:54,57 (00:29,42)
9.
RT +0.61 50m: 00:26,01, 100m: 00:54,86 (00:28,85), 150m: 01:24,60 (00:29,74), 200m: 01:54,66 (00:30,06)
9.
RT +0.72 50m: 00:26,88, 100m: 00:55,81 (00:28,93), 150m: 01:24,97 (00:29,16), 200m: 01:54,66 (00:29,69)
11.
GUMAN Eduard2003 F
RT +0.71 50m: 00:27,29, 100m: 00:56,62 (00:29,33), 150m: 01:26,32 (00:29,70), 200m: 01:55,02 (00:28,70)
12.
RT +0.66 50m: 00:26,78, 100m: 00:55,94 (00:29,16), 150m: 01:25,77 (00:29,83), 200m: 01:55,33 (00:29,56)
13.
RT +0.70 50m: 00:26,27, 100m: 00:55,09 (00:28,82), 150m: 01:25,13 (00:30,04), 200m: 01:55,75 (00:30,62)
14.
RT +0.70 50m: 00:26,85, 100m: 00:55,98 (00:29,13), 150m: 01:26,07 (00:30,09), 200m: 01:55,90 (00:29,83)
15.
VINTAR Miha2003 F
RT +0.66 50m: 00:26,51, 100m: 00:55,67 (00:29,16), 150m: 01:25,27 (00:29,60), 200m: 01:56,02 (00:30,75)
16.
THAMM Samuel2004 F
RT +0.76 50m: 00:26,78, 100m: 00:55,92 (00:29,14), 150m: 01:26,30 (00:30,38), 200m: 01:57,99 (00:31,69)
17.
VADAS Adam2003 F
RT +0.68 50m: 00:27,61, 100m: 00:57,38 (00:29,77), 150m: 01:27,83 (00:30,45), 200m: 01:58,05 (00:30,22)
18.
JANHUBA Jure2004 F
RT +0.64 50m: 00:26,74, 100m: 00:56,62 (00:29,88), 150m: 01:26,79 (00:30,17), 200m: 01:58,63 (00:31,84)
19.
RT +0.71 50m: 00:26,85, 100m: 00:57,03 (00:30,18), 150m: 01:28,15 (00:31,12), 200m: 01:58,73 (00:30,58)
20.
RT +0.64 50m: 00:27,00, 100m: 00:57,37 (00:30,37), 150m: 01:28,97 (00:31,60), 200m: 01:58,77 (00:29,80)
21.
RT +0.75 50m: 00:27,38, 100m: 00:57,08 (00:29,70), 150m: 01:27,69 (00:30,61), 200m: 01:58,93 (00:31,24)
22.
RIJAVEC Miha2003 F
RT +0.62 50m: 00:29,01, 100m: 00:59,38 (00:30,37), 150m: 01:29,41 (00:30,03), 200m: 01:59,71 (00:30,30)
23.
LOVSIN Vid2003 F
RT +0.69 50m: 00:28,10, 100m: 00:59,71 (00:31,61), 150m: 01:30,45 (00:30,74), 200m: 02:00,48 (00:30,03)
24.
RT +0.72 50m: 00:28,10, 100m: 00:58,68 (00:30,58), 150m: 01:29,85 (00:31,17), 200m: 02:00,52 (00:30,67)
25.
RT +0.64 50m: 00:27,90, 100m: 00:58,18 (00:30,28), 150m: 01:29,46 (00:31,28), 200m: 02:00,53 (00:31,07)
26.
RT +0.66 50m: 00:27,77, 100m: 00:58,36 (00:30,59), 150m: 01:29,54 (00:31,18), 200m: 02:00,54 (00:31,00)
27.
RT +0.69 50m: 00:27,96, 100m: 00:58,85 (00:30,89), 150m: 01:30,69 (00:31,84), 200m: 02:00,66 (00:29,97)
28.
BALZ Yäel2002 F
RT +0.67 50m: 00:27,14, 100m: 00:57,57 (00:30,43), 150m: 01:28,48 (00:30,91), 200m: 02:00,77 (00:32,29)
29.
RT +0.63 50m: 00:27,97, 100m: 00:58,53 (00:30,56), 150m: 01:29,76 (00:31,23), 200m: 02:01,05 (00:31,29)
30.
RT +0.64 50m: 00:28,20, 100m: 00:59,36 (00:31,16), 150m: 01:30,81 (00:31,45), 200m: 02:01,17 (00:30,36)
31.
RT +0.68 50m: 00:26,95, 100m: 00:57,63 (00:30,68), 150m: 01:29,26 (00:31,63), 200m: 02:01,28 (00:32,02)
32.
RT +0.79 50m: 00:28,91, 100m: 01:00,31 (00:31,40), 150m: 01:31,70 (00:31,39), 200m: 02:01,51 (00:29,81)
33.
RT +0.69 50m: 00:27,99, 100m: 00:58,84 (00:30,85), 150m: 01:30,03 (00:31,19), 200m: 02:01,85 (00:31,82)
34.
RT +0.77 50m: 00:28,17, 100m: 00:58,98 (00:30,81), 150m: 01:31,46 (00:32,48), 200m: 02:02,15 (00:30,69)
35.
RT +0.63 50m: 00:27,89, 100m: 00:58,98 (00:31,09), 150m: 01:31,18 (00:32,20), 200m: 02:02,45 (00:31,27)
36.
RT +0.66 50m: 00:27,54, 100m: 00:58,69 (00:31,15), 150m: 01:32,16 (00:33,47), 200m: 02:03,19 (00:31,03)
37.
RT +0.70 50m: 00:29,26, 100m: 01:00,49 (00:31,23), 150m: 01:32,34 (00:31,85), 200m: 02:04,32 (00:31,98)
38.
HAJDU Tamas2006 F
RT +0.68 50m: 00:27,90, 100m: 00:59,59 (00:31,69), 150m: 01:32,56 (00:32,97), 200m: 02:04,44 (00:31,88)
39.
EDER Emanuel2005 F
RT +0.76 50m: 00:28,55, 100m: 01:00,53 (00:31,98), 150m: 01:32,85 (00:32,32), 200m: 02:04,55 (00:31,70)
40.
RT +0.77 50m: 00:28,32, 100m: 00:59,68 (00:31,36), 150m: 01:32,51 (00:32,83), 200m: 02:05,03 (00:32,52)
41.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.63 50m: 00:28,16, 100m: 00:59,70 (00:31,54), 150m: 01:32,93 (00:33,23), 200m: 02:05,23 (00:32,30)
42.
RT +0.75 50m: 00:28,59, 100m: 01:00,45 (00:31,86), 150m: 01:33,77 (00:33,32), 200m: 02:06,01 (00:32,24)
43.
RT +0.70 50m: 00:28,55, 100m: 01:00,17 (00:31,62), 150m: 01:34,16 (00:33,99), 200m: 02:06,39 (00:32,23)
44.
KüHN Paul2003 F
RT +0.61 50m: 00:27,94, 100m: 00:59,26 (00:31,32), 150m: 01:32,52 (00:33,26), 200m: 02:07,05 (00:34,53)
45.
RT +0.62 50m: 00:28,72, 100m: 01:00,79 (00:32,07), 150m: 01:34,23 (00:33,44), 200m: 02:07,27 (00:33,04)
46.
RT +0.66 50m: 00:28,59, 100m: 01:00,03 (00:31,44), 150m: 01:33,99 (00:33,96), 200m: 02:08,22 (00:34,23)
47.
RT +0.68 50m: 00:29,36, 100m: 01:01,54 (00:32,18), 150m: 01:34,71 (00:33,17), 200m: 02:08,40 (00:33,69)
48.
RT +0.61 50m: 00:29,29, 100m: 01:02,11 (00:32,82), 150m: 01:36,69 (00:34,58), 200m: 02:10,91 (00:34,22)
49.
SOWA Julian2006 F
RT +0.78 50m: 00:27,55, 100m: 00:58,99 (00:31,44), 150m: 01:33,52 (00:34,53), 200m: 02:11,14 (00:37,62)
50.
RT +0.69 50m: 00:29,60, 100m: 01:03,18 (00:33,58), 150m: 01:37,82 (00:34,64), 200m: 02:11,59 (00:33,77)
51.
RT +0.64 50m: 00:29,10, 100m: 01:02,20 (00:33,10), 150m: 01:36,95 (00:34,75), 200m: 02:11,75 (00:34,80)
52.
FESSL Jan2003 F
RT +0.69 50m: 00:29,71, 100m: 01:02,33 (00:32,62), 150m: 01:37,34 (00:35,01), 200m: 02:12,46 (00:35,12)
53.
RT +0.80 50m: 00:29,72, 100m: 01:03,88 (00:34,16), 150m: 01:38,77 (00:34,89), 200m: 02:14,43 (00:35,66)
54.
JANSER Simon2005 F
RT +0.70 50m: 00:28,84, 100m: 01:02,24 (00:33,40), 150m: 01:37,12 (00:34,88), 200m: 02:14,49 (00:37,37)
55.
RT +0.60 50m: 00:31,61, 100m: 01:06,47 (00:34,86), 150m: 01:43,10 (00:36,63), 200m: 02:18,84 (00:35,74)
56.
DASTL Julian2006 F
RT +0.72 50m: 00:32,67, 100m: 01:09,71 (00:37,04), 150m: 01:48,74 (00:39,03), 200m: 02:28,19 (00:39,45)
NAGY Richard1993 F
Cancelled.
AG 16
1.
RT +0.72 50m: 00:28,10, 100m: 00:58,68 (00:30,58), 150m: 01:29,85 (00:31,17), 200m: 02:00,52 (00:30,67)
2.
RT +0.64 50m: 00:27,90, 100m: 00:58,18 (00:30,28), 150m: 01:29,46 (00:31,28), 200m: 02:00,53 (00:31,07)
3.
RT +0.64 50m: 00:28,20, 100m: 00:59,36 (00:31,16), 150m: 01:30,81 (00:31,45), 200m: 02:01,17 (00:30,36)
4.
RT +0.63 50m: 00:27,89, 100m: 00:58,98 (00:31,09), 150m: 01:31,18 (00:32,20), 200m: 02:02,45 (00:31,27)
5.
RT +0.66 50m: 00:27,54, 100m: 00:58,69 (00:31,15), 150m: 01:32,16 (00:33,47), 200m: 02:03,19 (00:31,03)
6.
RT +0.70 50m: 00:29,26, 100m: 01:00,49 (00:31,23), 150m: 01:32,34 (00:31,85), 200m: 02:04,32 (00:31,98)
7.
EDER Emanuel2005 F
RT +0.76 50m: 00:28,55, 100m: 01:00,53 (00:31,98), 150m: 01:32,85 (00:32,32), 200m: 02:04,55 (00:31,70)
8.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.63 50m: 00:28,16, 100m: 00:59,70 (00:31,54), 150m: 01:32,93 (00:33,23), 200m: 02:05,23 (00:32,30)
9.
RT +0.68 50m: 00:29,36, 100m: 01:01,54 (00:32,18), 150m: 01:34,71 (00:33,17), 200m: 02:08,40 (00:33,69)
10.
RT +0.61 50m: 00:29,29, 100m: 01:02,11 (00:32,82), 150m: 01:36,69 (00:34,58), 200m: 02:10,91 (00:34,22)
11.
RT +0.80 50m: 00:29,72, 100m: 01:03,88 (00:34,16), 150m: 01:38,77 (00:34,89), 200m: 02:14,43 (00:35,66)
12.
JANSER Simon2005 F
RT +0.70 50m: 00:28,84, 100m: 01:02,24 (00:33,40), 150m: 01:37,12 (00:34,88), 200m: 02:14,49 (00:37,37)
AG 15
1.
RT +0.68 50m: 00:26,95, 100m: 00:57,63 (00:30,68), 150m: 01:29,26 (00:31,63), 200m: 02:01,28 (00:32,02)
2.
RT +0.77 50m: 00:28,17, 100m: 00:58,98 (00:30,81), 150m: 01:31,46 (00:32,48), 200m: 02:02,15 (00:30,69)
3.
HAJDU Tamas2006 F
RT +0.68 50m: 00:27,90, 100m: 00:59,59 (00:31,69), 150m: 01:32,56 (00:32,97), 200m: 02:04,44 (00:31,88)
4.
SOWA Julian2006 F
RT +0.78 50m: 00:27,55, 100m: 00:58,99 (00:31,44), 150m: 01:33,52 (00:34,53), 200m: 02:11,14 (00:37,62)
5.
RT +0.64 50m: 00:29,10, 100m: 01:02,20 (00:33,10), 150m: 01:36,95 (00:34,75), 200m: 02:11,75 (00:34,80)
6.
RT +0.60 50m: 00:31,61, 100m: 01:06,47 (00:34,86), 150m: 01:43,10 (00:36,63), 200m: 02:18,84 (00:35,74)
7.
DASTL Julian2006 F
RT +0.72 50m: 00:32,67, 100m: 01:09,71 (00:37,04), 150m: 01:48,74 (00:39,03), 200m: 02:28,19 (00:39,45)
AG 14
1.
RT +0.75 50m: 00:28,59, 100m: 01:00,45 (00:31,86), 150m: 01:33,77 (00:33,32), 200m: 02:06,01 (00:32,24)
2.
RT +0.70 50m: 00:28,55, 100m: 01:00,17 (00:31,62), 150m: 01:34,16 (00:33,99), 200m: 02:06,39 (00:32,23)
3.
RT +0.69 50m: 00:29,60, 100m: 01:03,18 (00:33,58), 150m: 01:37,82 (00:34,64), 200m: 02:11,59 (00:33,77)